Wakacje nad morzem

Nareszcie przybyło nasze wymarzone lato. Dalej chodzę do okrutnej pracy, jednak zaczęłam już myśleć o przyszłych wakacjach. Wolne wzięłam na początek sierpnia, także już za kilka chwil będę mogła w końcu odpocząć. Moje wakacje zaplanowałam w taki sposób, że jestem przekonana, iż wyjazd będzie niesamowitą wyprawą!

Początkowo ze znajomymi chcieliśmy wyjechać za granicę. Każdego roku odwiedzamy Chorwację, a ona w ogóle mi się nie nudzi, jednakże w tym roku zapragnęliśmy spróbować czegoś całkowicie innego. A jeśli odwiedzilibyśmy polskie morze? W końcu Bałtyk również jest naprawdę atrakcyjnym morzem, a wypoczynek nad nim nie musi oznaczać zawsze wylegiwania się na plaży. Dodatkowo, obecnie nie pragnę jakoś oddalać się od mojego państwa, bo przeraża mnie to, co wyprawia się za granicą. Wolę przeczekać ten straszny okres we własnym bezpiecznym państwie.

Urlop spędzam więc gdzieś nad Morzem Bałtyckim. Nie planuję mimo tego nocować w ekskluzywnym, czterogwiazdkowym apartamencie, bo spróbujemy zarezerwować sobie wolny plac na polu namiotowym. Wyruszamy ze swoimi namiocikami i karimatami, zakładamy obozowisko, a następnie robimy sobie prowizoryczną szkółkę przetrwania. Zamierzamy wziąć minimalną kwotę gotówki i spróbować spędzić udane wczasy niskim kosztem. Zamierzamy pływać, opalać się, maszerować i zwiedzać co bardziej interesujące okolice, za co praktycznie nic nie będziemy musieli płacić.

Jestem taka podekscytowana tym planem, że już skreślam dni do wyczekiwanego wypoczynku. Będziemy podróżować pociągiem, więc nawet podróż może być dość ciekawa, gdyż ostatnim razem podróżowałam koleją wiele miesięcy temu. A najwspanialsze jest to, że w końcu będę w stanie przeżyć więcej wolnych chwil z najlepszymi przyjaciółmi. Uwielbiam ich, tak więc nasze wczasy na pewno będą udane!

Author: admin