Mikronakłuwanie – zalety zastosowania tego zabiegu

Terapia mikronakłuwania może nadać Twojej skórze naturalnego blasku i sprawić, że poczujesz się odmłodzona. Pomaga poprawić teksturę skóry, zmniejsza blizny potrądzikowe i leczy uszkodzoną skórę.

Mikronakłuwanie jest bezpieczną i skuteczną metodą leczenia oznak starzenia się twarzy, takich jak drobne linie, zmarszczki, nierówna pigmentacja i blizny. Zabieg ten stymuluje produkcję kolagenu w organizmie, co pomaga skórze szybciej się regenerować.

Jest to jedna z najbardziej popularnych technik stosowanych obecnie w zabiegach kosmetycznych. Dzieje się tak dlatego, że jest to prosta i skuteczna metoda. Nie potrzebujesz żadnego inwazyjnego zabiegu ani operacji, aby uzyskać zadowalający wygląd. Ponadto mikronakłuwanie jest bezbolesnym i w pełni bezpiecznym zabiegiem. Nie musisz więc obawiać się żadnych niepożądanych skutków ubocznych.

Korzyści, jakie niesie ze sobą mikronakłuwanie – Mediderma:

  • naprawa skóry uszkodzonej przez ekspozycję na słońce, chemikalia lub inne czynniki środowiskowe,
  • zwiększenie produkcji kolagenu, co wpływa na poprawę kolorytu i elastyczności skóry oraz sprawia, że wygląda ona młodziej,
  • pomoc w zwiększeniu krążenia krwi w organizmie, co wpływa na dotlenienie i dostarczanie składników odżywczych do komórek.
Author: admin