Jakie aplikacje warto mieć w swoim telefonie?

Nieuchronnie trzeba będzie pracować lub mieć kilka spraw do załatwienia poza domem, i należy być przygotowanym na to, kiedy robisz tę listę aplikacji! 

Warto mieć jakiś rodzaj aplikacji kalendarza w telefonie, dzięki czemu można zaplanować rzeczy, takie jak wizyty u lekarza, wizyty u dentysty, i wszelkie inne ważne wydarzenia. Ustaw się z przypomnieniem w postaci alertu lub wiadomości tekstowej. 

Mówiąc o wiadomościach tekstowych, upewnij się, że masz włączone wysyłanie wiadomości tekstowych w telefonie. W ten sposób, jeśli twój telefon zostanie zgubiony lub skradziony, ktokolwiek go znajdzie, będzie mógł się z tobą skontaktować za pomocą wiadomości tekstowych. Jeśli ktoś weźmie twój telefon i nie jest on chroniony hasłem, każdy może przejść przez niego i przeczytać wszystkie twoje dane osobowe (takie jak numery kart kredytowych). To byłoby naprawdę łatwe dla nich, aby następnie przejść do trybu online i rozpocząć korzystanie z karty kredytowej bez ciebie wiedząc w ogóle!

Inną aplikacją, którą powinieneś dostać jest aplikacja z listą zadań. To pomoże zorganizować wszystkie różne rzeczy, które muszą być zrobione wokół domu i przez Ciebie. 

 

Więcej wskazówek znajdziesz na stronie medialis.pl

Author: Redaktor