Jak urządzić dom w stylu boho?

Styl boho jest popularny wśród projektantów wnętrz od lat, ale dopiero niedawno stał się głównym trendem. Jeśli chcesz dodać trochę stylu boho do swojego domu lub mieszkania, ale nie wiesz, od czego zacząć, oto kilka wskazówek, które pomogą Ci zacząć.

O czym pamiętać, urządzając wnętrze w stylu boho?

Początki projektowania wnętrza w stylu boho mogą być trudne, dlatego postanowiliśmy przygotować dla Ciebie kilka kluczowych rad, które pomogą Ci w tym procesie.

Wybierz naturalne materiały zamiast plastikowych

W projektach boho często pojawiają się naturalne materiały, takie jak drewno, metal czy kamień, zamiast plastikowych. Pamiętaj o naturalności, to ona nadaje Twojemu projektowi charakteru.

Postaw na drobne dodatki w stylu boho

Świetnie sprawdzą się na przykład lampy podłogowe typu boho, które znajdziesz na stronie https://www.tomix.pl/lampy-podlogowe-boho w różnych kolorach i rozmiarach. Z pewnością wybierzesz więc coś odpowiedniego do Twojego wnętrza.

Zadbaj o odpowiednie kolory

Odrzuć palety kolorów, które pasują do tradycyjnych stylów i zdecyduj się na odważniejsze kolory. W projektach boho często stawia się na odważniejsze kolory, takie jak czerwienie i pomarańcze, zamiast bardziej stonowanych barw.

Author: admin