Jak stylizować botki?

Chociaż prawdą jest, że botki nie są tylko na jesień, nie można zaprzeczyć, że są one podstawowym elementem jesiennej garderoby. Istnieje tak wiele różnych wzorów i stylów do wyboru, ale wszystkie one pasują do prawie wszystkiego.

W rzeczywistości, świat mody tak bardzo zakochał się w tym rodzaju obuwia, że znajdziesz wiele różnych jego wersji na wybiegu i na gwiazdach. Od combat boots, przez riding boots, aż po odmiany over-the-knee, kozaki stały się centralnym punktem garderoby wielu fashionistek.

 

Noszenie botków wymaga pewności siebie i wyczucia stylu. Jeśli spróbujesz je nosić, nie łącząc ich z innymi elementami, które dopełniają ich wzór lub kolor, będziesz wyglądać, jakbyś za bardzo starała się być modna lub pasować do „modnego” tłumu. Spróbuj nosić parę butów z koronki z dżinsami lub sztruksami i prostym topem; to utrzyma twój wygląd swobodny i zabawny, ale jednocześnie stylowy. Możesz również urozmaicić swój strój, dodając do niego pasek lub szalik, co sprawi, że Twoje buty nabiorą wyjątkowego charakteru.Wybór rodzaju butów zależy od tego, jakie ubrania chcesz do nich dobrać.

 

Więcej modowych porad znajdziesz również na stronie fashionspy.pl

 

Author: Redaktor