Jak ozdobić swój pokój na jesień?

Kiedy nadchodzi jesień, możesz poczuć chęć udekorowania swojego pokoju kilkoma prostymi jesiennymi akcentami. Możesz użyć kilku prostych elementów, aby stworzyć ciepłą atmosferę na te chłodne noce w październiku i listopadzie.

Pomyśl o tym, co oznacza dla Ciebie jesień – kolory takie jak rdza i pomarańcz, zapach ogniska w powietrzu i ten chłód w wieczornym powietrzu. Czy jest lepszy sposób, aby przenieść to uczucie do własnego domu?

Możesz pomyśleć o dodaniu kilku koców – nie tylko zapewnią Ci przytulność, ale również będą stylowo wyglądać narzucone na fotel lub sofę. Poduszki z narzutami również dodadzą więcej koloru i osobowości do Twojej przestrzeni. Jeśli masz czas, rozważ zrobienie kilku poduszek samodzielnie ze starych swetrów lub koszul flanelowych. Jeśli brzmi to zbyt skomplikowanie, po prostu znajdź kilka w najbliższym sklepie z używanymi rzeczami.

Jest to również dobry czas w roku, aby dodać kilka sezonowych dekoracji, takich jak dynie lub gourds wokół swojego pokoju. Nie chcesz przecież, aby odwracały one uwagę od Twoich pięknych, nowych poduszek do rzucania! Dynie mogą być szczególnie dekoracyjne, jeśli pomalujesz je na różne odcienie pomarańczu, żółci, czerwieni i brązu. 

 

Więcej wskazówek znajdziesz na stronie interiornews.pl

Author: Redaktor