Jak optycznie powiększyć małą łazienkę?

Jeśli chodzi o małe łazienki, najlepszym sposobem na to, aby wyglądały na większe jest zmniejszenie całego bałaganu wewnątrz. Wyczyść wszystkie niepotrzebne przedmioty, których nie potrzebujesz i zachowaj tylko te, które możesz wykorzystać. Nie chcesz, aby Twoja łazienka była przechowalnią, tylko funkcjonalną przestrzenią.

Następną rzeczą, którą powinieneś zrobić jest zminimalizowanie liczby kolorów, których używasz na wystroju łazienki. Wybierz jeden główny kolor dla swojej łazienki i trzymaj się tego przez cały czas. Nie chodzi tylko o to, aby Twoja przestrzeń wyglądała na większą, musisz również rozważyć, jak wiele kolorów sprawi, że Twoja łazienka poczuje się mniejsza.

W dekorowaniu małej łazienki, jasne kolory są również dobrym wyborem, ponieważ sprawiają, że obszar wygląda na większy niż ciemniejsze kolory. Jeżeli ty chcesz ciemnego colour, używać lekkich colored płytki akcenty pomagają balansować przestrzeń dodawać kontrast i łamać up ciemnego colour podczas gdy wciąż tworzyć ogólny lekkiego tonu w twój łazience.

Istnieją dwa sposoby aranżacji prysznica: pierwszy to posiadanie go blisko ściany, aby nie zajmował zbyt wiele miejsca, a drugi to posiadanie go w otwartej przestrzeni z drzwiami po obu stronach. 

Więcej porad znajdziesz na stronie singlezone.pl

 

Author: Redaktor