Grzebień laserowy

Grzebień laserowy to stosunkowo nowe urządzenie.Grzebień laserowy jest podobny do konwencjonalnej szczotki do włosów, ale ma znacznie mniejsze włosie i specjalną powłokę, która pomaga stymulować wzrost włosów. Grzebień laserowy wykorzystuje energię świetlną z żarówki LED do stymulacji skóry głowy, co sprzyja przepływowi krwi i dostarczaniu tlenu do korzeni włosów.

Kuracja polega na użyciu małej szczoteczki na zwykłej szczotce do włosów lub grzebieniu i szczotkowaniu skóry głowy długimi ruchami przez pięć minut każdego dnia. W tym czasie możesz używać normalnego szamponu i odżywki, choć powinnaś unikać mycia włosów gorącą wodą i używać zamiast niej zimnej. Otrzymasz optymalne wyniki, jeśli zrobisz to leczenie dwa razy w tygodniu, ale może być stosowany codziennie, jeśli jest to pożądane.

Nadszedł czas, aby przenieść swoją pielęgnację włosów na wyższy poziom. Grzebień laserowy to rewolucyjne narzędzie do pielęgnacji włosów, które wykorzystuje technologię laserową, aby pomóc stymulować wzrost i sprawić, że włosy będą wyglądać zdrowiej niż kiedykolwiek wcześniej.

Grzebień laserowy działa dzięki wykorzystaniu światła podczerwonego, które dostarcza terapeutyczną dawkę ciepła do każdego pasma włosów. Zabieg ten powoduje podgrzanie mieszków włosowych, dzięki czemu otrzymują one więcej składników odżywczych ze skóry głowy i wytwarzają grubsze, mocniejsze włosy.

Grzebień laserowy zawiera również nasadkę do terapii światłem podczerwonym, której można używać do zabiegów w domu. Oprócz stymulowania wzrostu włosów, wykazano, że terapia światłem podczerwonym poprawia krążenie krwi i zmniejsza stan zapalny w skórze głowy. Może to pomóc w zapobieganiu łupieżowi, egzemie i innym stanom skóry głowy, które mogą powodować utratę lub przerzedzenie włosów.

Author: admin