Czy warto kupić używany telefon?

Zakup używanego telefonu to dość ryzykowny zakład pod względem trwałości i bezpieczeństwa. Jeśli szukasz zaoszczędzić pieniądze, to niekoniecznie jest to sposób, aby przejść. Zanim przejdziemy do szczegółów dlaczego, rzućmy okiem na niektóre z zalet i wad zakupu używanego telefonu.

Ile pieniędzy można naprawdę zaoszczędzić?

Kiedy przychodzi do niego, kwota można potencjalnie zaoszczędzić kupując używany telefon zależy od stylu zakupów. Oczywiście, nie znajdziesz żadnych ofert, jeśli nie szukać ich, ale nawet w swoich poszukiwaniach, istnieją sposoby, że może skończyć się wydając więcej niż trzeba przy zakupie pre-owned urządzenia.

Jeśli po prostu rozglądasz się za następnym telefonem, miej oko na wspaniałe oferty na nowe urządzenia od przewoźników takich jak AT&T i Verizon Wireless , którzy często oferują zupełnie nowe telefony na głębokich zniżkach. Następnie rozważ, czy warto uaktualnić do innego modelu. Szanse są, jeśli masz swoje obecne urządzenie przez więcej niż dwa lata, nadszedł czas, aby uaktualnić – zwłaszcza jeśli są nowsze modele z ulepszonymi kamerami lub dłuższym czasem pracy baterii na rynku.

 

Więcej wskazówek znajdziesz na stronie techjoy.pl

 

Author: Redaktor