Co musimy wiedzieć o e-papierosach?

Elektroniczne papierosy są świetną alternatywą dla wyrobów tytoniowych. Dostarczają nikotynę bez substancji smolistych, dymu i popiołu. Mogą być również używane do dostarczania innych substancji, takich jak CBD. No właśnie, substancji. Aby wykorzystywać e-papieros, potrzebujemy liquidu, a największy wybór mamy w sklepie premixowo.pl.

Oto kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć o e-papierosach:

 

Do głównych części e-papierosa należą:

 

Bateria – zasila atomizer, który podczas wdechu nagrzewa się i zamienia nikotynę w parę, którą następnie wdychamy do płuc – to właśnie umożliwia wapowanie.

 

Atomizer – zawiera element grzewczy, który zamienia płynną nikotynę w parę, którą użytkownik może wdychać.

Jak działają e-papierosy?

 

E-papieros to urządzenie, które wytwarza aromatyzowaną parę, która pochodzi od naszych ulubionych liquidów i którą można wdychać po aktywacji systemu grzewczego. Liquid w e-papierosie zawiera nikotynę, aromaty, wodę i inne składniki, a nabyć możemy go w dedykowanych sklepach np. premixowo.pl

Ile kosztują e-papierosy? 

 

Cena e-papierosów waha się od 79 do nawet 1500 zł, w zależności od ich funkcji i wielkości. Na przykład niektóre urządzenia mają większe zbiorniki niż inne lub lepsze baterie.

Jak używać liquidów do e-papierosa? 

 

Napełnij zbiornik swoim ulubionym smakiem, a następnie przykręć do niego atomizer tak, aby do zbiornika nie dostawało się powietrze podczas palenia! Premixy do e-papierosa możesz nabyć na: premixowo.pl.

Author: admin