Blueberry w Twojej kolekcji

Blueberry to jedna z najchętniej wybieranych odmian Indica. Zyskała sobie sławę wśród wszystkich użytkowników stawiających na intensywne doznania wewnętrzne oraz chwilę odprężającego relaksu. Blueberry uzyskała swój kultowy status na początku XXI wieku, gdy została uhonorowana tytułem najlepszej Indici na międzynarodowym festiwalu konopnym – Cannabis Cup.

Blueberry – i jej niezwykła wartość kolekcjonerska 

Blueberry pochodzi od takich przodków jak Afghani, Thai oraz Purple Thai. Od nich wzięło się jej niezwykłe oddziaływanie oraz charakterystyczny walory smakowe, przypominające słodkie owoce. W wyglądzie odmiana Blueberry odznacza się dużą ilością trisomów oraz specyficznym ubarwieniem. 

Konsumenci i kolekcjonerzy docenili Blueberry także za jej wysoki poziom zawartości THC, przekładający się na intensywne oddziaływanie. Bluberry świetnie radzi sobie z łagodzeniem stanów stresowych, uśmierzaniem bólu oraz relaksowaniem nawet najbardziej spiętych użytkowników. Blueberry znalazła także zastosowanie medyczne i jest często wykorzystywana jako źródło CBD dla celów terapeutycznych.

Blueberry jest łatwo dostępne w ofercie wielu polskich seedbanków. Polecamy skorzystać z oferty taniesianie.pl, sklepu eksplorującego asortyment konopny pochodzący od najbardziej uznanych zachodnich dostawców. W ofercie TanieSianie znajdziesz produkty pochodzące od Barney’s Farm, Royal Queen Seeds, Green House Seeds, Dinafem Seeds, Sensi Seeds. Oferowane odmiany Blueberry są w pełni zgodne z ich wyjściowym genotypem.

Author: admin